TOSHIBA TEC B-EV4D/B-EV4T

b-ev4t

 

 • Kompakt profesyonel etiket baskı
 • Tasarım ve PC’den doğrudan baskı
 • 203 veya 300 dpi çözünürlükte baskı modelleri
 • Yuvaları mevcut sistemleri dosdoğru
 • Sert bir plastik halinde inşa Efsanevi kalitesi.

  Kompakt ve uygun

  Herhangi bir endüstri ve uygulamalar sınırlı çalışma yerleri uyması için geliştirilen ne zaman gerekli hazır, B-EV4 olduğunu.

  En son 32-bit Toshiba işleme teknolojisini kullanarak, hızlı Doğum verir-talep baskı kadar 5 hızlarda inç ikinci.

  Kontrol edin

  Tasarım ve bir PC Windows ® sürücüleri ve ücretsiz Barmen Ultralite yazılım kullanarak düz baskı.

  Baskı bilet ve etiketleri 25,4 mm pazar kadar-995 mm lider.

  Esnek modeller

  Direkt termal modeli (B-EV4D) için kısa vadeli bilet uygundur ve B ise termal kağıtlar kullanarak etiketleme-EV4T için de termal şeritler kullanır daha sert öğeler giyiyor.

  Her iki tür baskı çözünürlüğü bir seçim var, uzman barkod ve grafikler için günlük kullanır veya 300 dpi için 203 dpi.

  Gerçekleştirmek için tasarlanan

  Hassas) termal yazıcı bu 108 mm (4,25 & mühendislik sağlam bir çift cidarlı plastik toz ve dış zarar, mükemmel sonuçlar her zaman tanımakla karşı korumak için iç kapağı vardır.

  Kafası, kağıt yolu ve sensörler, kağıt veya etiket ruloları kolayca yüklenir kolay erişim ve Yaylı medya sahibi otomatik kağıt merkezleri.

  Uyumluluk

  En yüksek hız 12 Mbps USB ve 10/100 Mbps LAN yanı sıra, seri ve paralel bağlantılar izin arabirimleri B-yazılım veya sürücü değişiklik yapmadan mevcut mevcut sistemlerin içine sadece yuvasına yazıcıları EV4 aralığı.

  Mevcut bir ürün, değiştirerek veya İster sadece mevcut arazi için, baskı teknolojisi yükseltmek bu kadar kolay olmamıştı sözlerine ekledi.

  Şerit aralıkları

  Onaylanmış Toshiba termal transfer şeritler günlük Doğum işletmeler tarafından dünya uygulamaları büyük bir çeşitliliği için hayati etiketleme üretmek için üzerinde güveniyordu vardır.

  B-* çeşitli notlar ve kaliteleri her pazarda hemen her uygulama uygun bulunmaktadır EV4 şeritler, kütlesi kısa vadeli etiket çok özel tanımlama teknikleri gelişmiş reçine ürünlerini kullanarak kadar baskı üretti